Voramar Cala Millor

Voramar Cala Millor, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Cala Millor, 1.5.2018, Polpenzia
Voramar Cala Millor
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60354203
od 541 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Voramar Hotel Cala Millor
Poloha

Voramar Hotel ma jednoducho skvelú polohu. Nachádza sa v zátoke letoviska Cala Millor, pri piesočnatej pláži. V letovisku je k dispozícii množstvo obchodov, kaviarní, športových centier a reštaurácií.

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 63 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s jednou prístelkou.

Hotel ponúka 65 izieb, väčšina z nich má terasu. Vybavenie: kompletne vybavená kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie, SAT TV, telefón, fén. Trezor a chladnička sú k dispozícii na vyžiadanie a sú za poplatok.

Služby hotela

Reštaurácia, čitáreň, terasa na strane mora a promenády, výťahy, zmenáreň, trezor, 24 hod. služby recepcie, prenájom áut, animácie, konferenčná miestnosť, telocvičňa, sauna, turecké kúpele, solárium, Jacuzzi. Niektoré služby sú za poplatok.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.

Hotel má bufetovú reštauráciu, bar a kaviareň.  

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK