Tora

Tora, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Paguera, 1.5.2018, Polpenzia
Tora
LM
Termín:
1.5.2018 – 5.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59662467
od 589 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuKategória hotela: ***+
Popis
Nádherný slnkom zaliaty ostrov v Stredozemnom mori, plný borovicových hájov, cyprusov, pomarančovníkov, citrónovníkov a mandlovníkov. Mallorca - romantická, rušná, fascinujúca, s prekrásnymi scenériami zelených hôr, skalnatých pobreží a čarokrásnych pieskových pláží. Už dlhé roky patrí Mallorca k svetoznámym dovolenkovým rajom, kde na turisov čakajú moderné letoviská, výborné hotely, palmové promenády, čarokrásne pláže a vlažná morská voda s očarujúcim modrým nádychom. K správnej dovolenke určite patrí množstvo obchodíkov so suvenírmi, skvelé reštaurácie, bary a diskotéky. Na svoje si prídu aj milovníci spoznávania, ktorí sa môžu vydať za poznaním do hlavného mesta ostrova s množstvom pamiatok, na fascinujúci mys Formentor, do Dračích jaskýň a jaskýň Hams, alebo sa môžu vydať na jedinečnú plavbu podĺž ostrova spojenú so šnorchlovaním a kúpaním na otvorenom mori. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

Vo februári, keď miliónmi bielych kvetov zakvitnú mandlovníky, miestni ľudia tento jav nazývajú "sneh na Mallorke", je Mallorca nezabudnuteľná. Začína jar ... V Apríli a Máji, keď Mallorca ešte nie je preplnená miliónmi turistov z celého sveta, a na ostrove už vládne pekné slnečné počasie, je ideálny čas na návštevu ostrova pre tých, ktorí majú radi pokoj, a chcú si oddýchnuť. Ideálny čas pre seniorov alebo na školský či firemný trip. Letné mesiace sú naopak vhodné pre tých, ktorí majú radi klasickú dovolenku - slnko, more, pláže, zážitky a množstvo nezabudnuteľnej zábavy ... Nech už sa na Mallorcu vyberiete kedykoľvek, sme presvedčení, že sa do nej zamilujete rovnako ako my.
Poloha
V pokojnej časti veľmi obľúbeného letoviska, ukrytého v horách južnej západnej Mallorky.
Lokalita je známa tiež ako prímorské klimatické kúpele vďaka unikátnemu spojeniu mora, hôr a borovicových lesov. Asi 5 minút pešo od hotela je živý dovolenkový bulvár s množstvom obchodíkov, posedení, a hneď na úrovni pod ním sa nachádzajú prekrásne pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora.
Vzdialenosti
Asi 5 minút od dovolenkového bulváru a prekrásnych pláží.
Ubytovanie
Príjemný 3* hotel so záhradkou, slnečnou terasou, bazénom v pokojnej časti letoviska Paguera. Odporúčame klientom, ktorí si počas dovolenky chcú oddýchnuť v menšom, pokojnom letovisku, vo veľmi peknom prostredí. Paguera je známa tiež ako prírodné prímorské klimatické kúpele, kde sa snúbi blahodárny vplyv mora s borovicovými lesmi a okolitými mohutnými horami. K prekrásnym pieskovým plážam je to od hotela asi 5 - 10 minút pešej chôdze. Pláže sú bezplatné, široké, tvorené svetlozlatým pieskom a majú mierny vstup do mora. Sú vhodné aj pre neplavcov, deti a tých, ktorí sa v plytkej vode radi hrávajú plážové športové hry. Neďaleko hotela je miestny dovolenkový bulvár s možnosťou prechádzok, posedení, nákupov a zábavy. Do hlavného mesta plného pamiatok, nákupov a zábavy premáva miestna mhd. Hotel je vynikajúcou voľbou najmä pre páry, dvojice a seniorov.
Šport a zábava
vodné športy na pláži, živý dovolenkový bulvár s nákupmi, posedením a zábavou,
požičovne bicyklov, áut, skútrov ...
Výhody a nevýhody
Perfektné miesto pre tých, ktorý si chcú oddýchnuť v nádhernom prostredí.
Tip
Odporúčame párom, dvojiciam a seniorom.
Ďalšie informácie
ČASY LETECKEJ PREPRAVY: Letný časový poriadok (Marec až Október) : prelety sú v ranných hodinách.
Stravovanie
polopenzia formou bohatých švédskych stolov
Doprava
letecká s príručnou batožinou
veľká podpalubná batožina možná za príplatok, 20 kg 1 kus za 60 eur

súčasťou dopravy je aj transfer z letiska na hotel v deň príletu
a z hotela na letisko v deň návratu, vrátane prepravy zvolenej batožiny
Program
Počas pobytu v letoviskách nie je zástupca CK. Program si robíte sami, na nikoho nieste viazaní, nikam sa nemusíte ponáhľať, užívate si zaslúžený oddych. Hotel je relatívne malý a pre veľký medzinárodný záujem sú dostupné kapacity obmedzené. Rezervujte si preto pobyt dostatočne včas, už vo first moment. Poďte si oddýchnuť na Mallorcu, tešíme sa na Vás.
Cena zahŕňa
leteckú dopravu s príručnou batožinou
transfer letisko - hotel - letisko
ubytovanie a stravu
Cena nezahŕňa
veľkú batožinu, možná za príplatok
poistenie na cesty a pobyt, treba mať vlastné
výlety a aktivity, kúpite si sami na mieste podľa záujmov
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK