St George Lycabettus Boutique Hotel

St George Lycabettus Boutique Hotel, Grécko, Grécko pevnina, Atény, 1.5.2018, Bez stravy

St George Lycabettus Boutique Hotel starstarstarstarstar

St George Lycabettus Boutique Hotel
Termín:
1.5.2018 – 5.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61801869
od 744 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha

Vznešený St George Lycabettus Boutique Hotel sa nachádza priamo v centre Atén, v exkluzívnej časti Kolonaki, poskytuje ľahký prístup k Parthenonu, do časti Plaka (staré mesto v Aténach), k niekoľkým múzeám a tiež do obchodnej a administratívnej oblasti. V pešej vzdialenosti od národného archeologického múzea, námestia Syntagma, gréckého parlamentu. Tento Boutique hotel poskytuje elegantný úkryt pre náročnejších cestovateľov.

Upozornenie: v prípade vycestovania len jednej osoby je potrebné k cene zájazdu prirátať príplatok za transfer 50 €.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.

St George Lycabettus Boutique Hotel ponúka 154 moderných jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izieb, ktoré sú vybavené individuálnou klimatizáciou, trezorom, vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), plne zásobeným mini barom, prístrojom na čaj a kávu, TV so satelitným príjmom a rýchlym prístupom na Internet. Izby majú veľké okná s množstvom prirodzeného svetla, niektoré s výhľadom na aténskej kapitálu (za príplatok).

Služby hotela

24 hodinová recepcia poskytne informácie a miestnych reštauráciách, zábavných a regreačných zariadeniach, divadlách, vstupenkách a pod., úschovňa batožiny, zmenáreň, izbová služba, svadobné služby, catering služby, priestor pre stretnutia, 100 parkovacích miest, parkovanie. Vonkajší bazén na streche ponúka úchvatný výhľad na horu Lycabettus (k dispozícii len v lete), Healt Club je otvorený 24 hodín, 7 dní v týždni, k dispozícii sú kardiovaskuláre zariadenia, moderný parný kúpeľ. Hostia si môžu dopriať relaxačné procedúry v Sensia Spa zariadení a v posilňovni.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.

Začnite deň s lahodnými raňajkami v raňajkovej miestnosti na najvyššom poschodí s dych-vyrážajúcim výhľadom. Le Grand Balcon reštaurácia na 6. poschodí servíruje gurmánsku stredomorskú kuchyňu s nezabudnuteľným výhľadom na Akropolu a Aténsku panorámu. Frame záhrada je k dispozícii počas letných mesiacov, ponúka obedy a večere, popri hudbe si môžete vychutnať vynikajúce kokteily.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Atén. Transfer do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - Prehliadka mesta: dominanta Atén – Akropola so vstupnou bránou Propylaje, starovekými chrámami Parthenon a Erechteon so šiestimi Karyatídami, moderné múzeum Akropoly, staroveká grécka agora s chrámom Hefaisteon, Attalova stóa, rímska agora s Vežou vetrov, Hadriánova knižnica, Plaka – najstaršia štvrť mesta, Dionýzovo divadlo a Odeon Heroda Attického na úpätí Akropoly.

3.deň - Prehliadka mesta: námestie a štvrť Monastiraki so svetoznámym blším trhom, množstvo rázovitých obchodíkov so suvenírmi, ovocím, korením, medom či ouzom, námestie Mitropolis s hlavnou aténskou katedrálou, námestie Syntagma s budovou parlamentu, kde každú hodinu prebieha striedanie stráží v starých gréckych uniformách (Evzoni), Národná záhrada s palácom Zapeon – oáza oddychu plná paliem a pomarančovníkov, Panaténajský štadión, kde sa konali prvé novoveké olympijské hry, Olympeon – chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.

4.deň - Prehliadka mesta: Národné archeologické múzeum – jedno z najvýznamnejších archeologických múzeí na svete, Benaki Múzeum, Kerameikos – rozsiahly archeologický areál, Pireus – najväčší grécky prístav ľahko dosiahuteľný metrom (cca 20 min. z centra), možnosť lodného výletu na niektorý z ostrovov Sarónskeho zálivu (Salamina, Eigina).

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer na letisko. Odlet z Atén.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky)

Orientačné ceny vstupov

Akropola, Parthenon – 12 €, Nové múzeum Akropoly – 5 €, Diov chrám – 2 €, Dionysovo divadlo – 2 €, Staroveká Agora – 2 €, Rímska Agora – 4 €, Hefaistonov chrám – 4 €, Národné archeologické múzeum – 7 €, Kerameikos - 2 €, Benaki Múzeum – 7 €

Ak si zakúpite lístok na Akropolu v cene 12 €, tento lístok platí aj na vstup do Starej a Rímskej Agory, Hadrianovej knižnice, Kerameikos a do Diovho Chrámu.

Bezplatný vstup majú návštevníci nad 65 rokov (občania Grécka alebo iného štátu EÚ), návštevníci pod 18 rokov, osoba sprevádzajúca hendikepovanú osobu, študenti univerzity a vyšších vzdelávacích inštitúcií (požadovaný platný študentský preukaz).

Lístok na metro - 1,20 € (0,60 € - študenti), platný na 1,5 hod.

1-dňový lístok - 4 €, platný na 24 hod.

5-dňový lístok - 10 €, je možné ho použiť na akýkoľvek druh hromadnej dopravy (metro, električka, autobus) a je platný na päť dní.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK