No name apartmány Mazzin di Fassa

Vyhľadávanie zájazdov
No name Mazzin di Fassa - Taliansko - Lombardia - Talianské Alpy

No name Mazzin di Fassa

No name Mazzin di Fassa
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Názov zájazdu podľa organizátora: No name apartmány Mazzin di Fassa
Popis
Apartmány sa nachádzajú v rôznych rezidenciách v stredisku Mazzin di Fassa (1340 m.n.m.).

Lanovky / Zjazdovky:
3 km od  svahov Campitello di Fassa/Canazei (prepojených s lyžiarskym okruhom Sella Ronda). Zastávka skibusu je 200-300 m od rezidencie.

Ubytovanie:

Všetky apartmány sú vybavené TV a zariadené jednoduchým, ale funkčným štýlom. Jednotlivé apartmány nie sú úplne rovnaké, konkrétny apartmán a jeho cena budú známe až po rezervácii.

Typ A pre 2-3 osoby (cca 20 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a poschodovou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón. Môžu byť aj podkrovné.

Typ B pre 2-4 osoby (40-50 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 alebo 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón. Môžu byť aj podkrovné.

Typ C pre 4-6 osôb (45-70 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa (niekedy môžu byť 2 kúpeľne), niektoré apartmány majú balkón. Môžu byť aj podkrovné.

Typ D pre 6-8 osôb (60-80 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom 2 osoby, 3 spálne, 1 alebo 2 kúpeľne, niektoré apartmány majú balkón. Môžu byť aj podkrovné.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
Neďaleko apartmánov sa nachádzajú supermarkety, lyžiarska škola, požičovňa lyžiarskej výstroje, pizzerie, reštaurácie, banka, obchodíky, salón krásy s masážami.K dispozícii je úschovňa lyží.

Parkovisko:
vonkajšie parkovisko, garáže

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16:00-19:30, odchod od 8:00 do 10:00, min. 7 nocí

Poznámka:
V prípade neskoršieho príchodu klientov je potrebné kontaktovať agentúru do 19:00. V opačnom prípade budú klienti ubytovaní až nasledujúce ráno.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné