Rezidencia Le Plejadi

Vyhľadávanie zájazdov
Le Plejadi - Taliansko - Lombardia - Talianské Alpy
Le Plejadi
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidencia Le Plejadi
Popis
Nové apartmány umiestnené na pokojnom a slnečnom mieste s nádherným výhľadom na pohorie Lagorai. Rezidencia sa nachádza 1,5 km od centra mestečka Cavalese (1250 m.n.m.), v časti nazvanej Marco a neďaleko je k dispozícii klzisko a bazén.

Lanovky / Zjazdovky:
800 m od svahov Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je priamo pred rezidenciou.

Ubytovanie:
Apartmány sú pohodlne zariadené v štýle typickom pre danú oblasť. V moderne vybavenej kuchynke nechýba chladnička, sporák (bez rúry na pečenie), umývačka riadu a všetko ostatné kuchynské príslušenstvo.Typ B1 pre 2 osoby: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. Bez umývačky riadu.

Typ B2 pre 4 osoby: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. (alebo priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa).

Typ C pre 6 osôb: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 rozkladacími lôžkami pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, balkón. (alebo obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a spálňa s 3 samostatnými lôžkami). Niektoré apartmány sú 2-poschodové.

Typ D pre 8 osôb: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 rozkladacími lôžkami pre 1 osobu, 2 spálne s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne, balkón.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
Súčasťou je záhrada a terasa, spoločná práčovňa a úschovňa lyží.

Parkovisko:
vonkajšie nekryté parkovisko, garáže

Nástupné dni:

Príchod 16,00-19,00; odchod 08.00 - 10:00. V prípade skoršieho príchodu alebo odchodu príplatok 50 €.


Špeciálne termíny: skrátené termíny možné iba v určených obdobiach. Info o termíne a cene v CK.
Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné