Klas Dom

Klas Dom, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Mahmutlar, 19.5.2018, All inclusive
Klas Dom
LM
Termín:
19.5.2018 – 26.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60086431
od 362,30 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: KLAS DOM HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 138 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar (2 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Tento príjemný hotel s milým personálom ponúka počas pobytu množstvo športových a spoločenských zážitkov. Jeho prednosťami sú dobrá strava, útulné izby, výborná poloha a výhodné nákupné možnosti. V blízkosti sa nachádza pláž s tyrkysovým morom, ktoré zabezpečí skutočnú dovolenkovú atmosféru. Tím skúsených animátorov pomôže zabudnúť na každodenné starosti pri zábavnom programe s tanečnými prvkami. Deti zas ocenia tobogány alebo miniklub s ihriskom, kde sa môžu dosýta vyšantiť a spoznať nových kamarátov.
Poloha
Hotel sa nachádza v stredisku Mahmutlar, od centra Alanye je vzdialený 14 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 138 km.  Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.
Vybavenie izieb
Všetky štandardné izby sú vybavené balkónom, telefónom v izbe aj v kúpeľni, minibarom, trezorom, AC, SAT-TV, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a fénom. Hotel disponuje aj izbami pre hendikepovaných klientov.
Pláž
Piesočnato-kamenistá pláž je dlhá 100 m, leží 50 m od hotela cez miestnu komunikáciu. Z hotelovej záhrady k nej vedie podchod. Ležadlá, slnečníky a matrace pri bazéne a na pláži sú bez poplatku, osušky sú za poplatok.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, kde môžete ochutnať typické turecké špeciality, ďalej 5 barov (Lobby Bar, Beach Bar, Pool Bar, Záhradný Bar pri Aquaparku, Disco Bar).
Pre deti
Animácie  pre deti, detské ihrisko, detský bazén s 3 toboganmi, mini klub a za poplatok videohry.  
Šport a zábava
Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, stolný tenis. Spoplatňujú biliard, play station, vodné športy na pláži a internetovú kaviareň.
Wellness
Za poplatok je hammam, masáže, vírivka, sauna, kaderníctvo.
Koncept
Zahrnuté sú raňajky, obedy, občerstvenie počas dňa a večere podávané formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zdarma. Dovážané nápoje, koktaily a zmrzlina sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí.
Web
Bližšie informácie na: www.klashotels.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK