Gardenia Casa Vacanze

Gardenia Casa Vacanze, Taliansko, Sardínia, 1.5.2018, Bez stravy
Gardenia Casa Vacanze
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60077502
od 682 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha

Tento komplex apartmánov sa nachádza v letovisku Alghero. Pláž je vzdalená približne 150 m. Prekrásne historické centrum mesta sa nachádza približne 2 km od apartmánov.  K dispozícii je miestna doprava. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, obchodíkov, barov. 

Ubytovanie

K dispozícii sú: apartmány pre max. 2 osoby.

Apartmány majú k dispozícii kuchynku s elektrickým sporákom. 

Služby hotela

wifi pripojenie, vonkajší bazén, slnečníky, parkovisko, prenájom vozidiel a bicyklov, stráženie detí, viacjazyčný personál, trezor, výťah, klimatizácia, úschovňa batožín. Niektoré služby sú za poplatok. Check in o 16:00 a check out o 10:00.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Na prípravu jedla môžete využiť kuchynku v apartmáne, alebo môžete navštíviť výborné reštaurácie v okolí. 

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnú batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK