Elysee Beach

Elysee Beach , Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 19.5.2018, Polpenzia
Elysee Beach
LM
Termín:
19.5.2018 – 26.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62710211
od 301,30 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: ELYSEE BEACH HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 125 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (800m)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Tento menší hotel, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie a mladých ľudí, ktorí chcú byť v centre letoviska, a pre menej náročnú klientelu, sa nachádza priamo na známej Kleopatrinej pláži a neďaleko od centra mesta Alanya, kde je k dispozícii množstvo nákupných možností, barov a reštaurácií. Hotel má spolu 60 izieb, vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou a vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou.
Poloha
Hotel sa nachádza 800m od centra mesta Alanye, v dostupnej vzdialenosti sú obchody, reštaurácie a pamiatky, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 125 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, mini barom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  
Pláž
Známa a vyhľadávaná Kleopatrina piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne bez poplatku.
Strava
Hotelovým hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i zahraničnú kuchyňu, Snack bar pri bazéne ponúka menšie občerstvenie a nápoje.
Pre deti
Zdarma deti môžu využiť detský bazén a rôzne aktivity na pláži za poplatok.
Šport a zábava
Na pláži sú hosťom prostredníctvom miestnych poskytovateľov za poplatok k dispozícii rôzne vodné športy, ďalej stolný tenis, biliard, herňa, fitnes centrum či televízna miestnosť.
Wellness
Za poplatok môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, masáže alebo vírivku. Rovnako odporúčame návštevu pravého tureckého hammamu, viac informácií u nášho delegáta.
Koncept
Polpenzia zahŕňa raňajky a večere vo forme bufetových stolov. Nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní. 
Web
Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK