Elpida Beach

Elpida Beach, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 1.6.2018, Bez stravy
Elpida Beach
LM
Termín:
1.6.2018 – 8.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61071645
949 € od 579 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Štúdiá Elpida Beach
Popis lokality
Faliraki patrí k najznámejším letoviskám v celom Grécku. Na rozdiel od Kolymbie, stredisko Faliraki sa vyvíjalo bez akéhokoľvek plánu, a to na všetky strany od centrálneho námestia. Uličky sú plné denných a nočných barov, diskoték, obchodov, kaviarní, taverien a klubov. Tu prežijete noci plné „party“ atmosféry. Pokojnejšie sú zóny na okrajoch strediska.
Ubytovanie
Dvojposchodový štúdiový dom sa nachádza v pokojnej časti najvyhľadávanejšieho strediska Faliraki. Patrí k nemu aj pekný bazén a malý snack bar priamo pri pláži. Centrum letoviska s množstvom obchodíkov, taverien, diskoték a barov, lunapark, vodný zábavný park je vzdialené od štúdii 15 minút chôdzou. Vzdialenosti pláž 30 m centrum 1,2 km nákupné možnosti 1,2 km letisko 17 km Ubytovanie dvojlôžkové a trojlôžkové štúdiá klimatizácia (za poplatok na mieste) kuchynský kútik (chladnička, varič, varná kanvica, základné kuchynské vybavenie) vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa Vybavenie ubytovacieho zariadenia národná kategorizácia (***) recepcia, trezor na recepcii (za poplatok) TV miestnosť WiFi ( zdarma) bar pri bazéne bazén s oddelenou časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
individuálne rozšírené kontinentálne raňajky (za príplatok)
Pláž
piesočnatá pláž, pri vstupe do vody miestami kamene ležadlá a slnečníky (za poplatok) nudistická pláž (700 m od štúdií)
Šport a zábava
vodné skútre, lyžovanie, vodné bicykle (za poplatok) motorové člny, paragliding (za poplatok) lunapark s obrovským ruským kolom a aquapark (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 30 min
Naša mienka
U našich klientov dlhoročne obľúbené ubytovacie zariadenie. Veľmi pekná lokalita priamo pri pláži. Poteší vlastný bazén           s výhľadom na more. Za zábavou do centra letoviska to tiež nie je ďaleko. A to všetko v kombinácii s vynikajúcou cenou.
Cena zahŕňa
ubytovanie podľa počtu dní (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK