Residence Alpine Smart Residence

Vyhľadávanie zájazdov
Alpine Smart - Taliansko - Južné Tyrolsko - Trentino
Alpine Smart
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Názov zájazdu podľa organizátora: Residence Alpine Smart Residence
Cena zahŕňa
Krytý bazén: 25 m2, bezplatné využitie Wellness centra Aqua Viatlis v Clubresidence Aljaška 500 m. Hotel Italia je obklopený pôsobivou horskou krajinou a nachádza sa v centre mesta Brusson.
Ostatné doplatky
Úklid izieb Euro 22, - za apartmán / deň: elektrina, záverečné upratovanie, uteráky, ručné utierky, posteľná bielizeň (pri príchode), záverečné upratovanie (kuchyňa musí byť vyčistená, v opačnom prípade , - za apartmán bude účtovaný poplatok pri odchode), Záloha: 200, - EUR za apartmán, Pobytová taxa: V súčasnosti nie je žiadny poplatok, platí sa pred príchodom a platí sa na mieste.
Poloha
Centrum: Folgaria 800 m, Vlaková stanica: Rovereto 18 km, Letisko: Verona 90 km, Resort Nadmorská výška: 1000 m.
Pre deti
Detská postieľka: Bezplatne pre deti do 3 rokov, Detská stolička, ohrievač fľašiek, Starostlivosť o deti: Detský klub od 4 do 10 rokov.
Stravovanie
Žiadne jedlá.
Ubytovanie
Recepcia: v Aljaške Residenz 500 m, TV miestnosť, WLAN: zadarmo, Lyžiareň: v Aljaške Residenz, Úschovňa bicyklov, Parkovanie: zadarmo. Detské postieľky ako ďalšie postele nie je možné, Vaňa / sprcha / WC, Balkón / terasa: niektoré, Kúrenie, Posezení, SAT TV, WLAN: zadarmo, poschodová posteľ. Kuchynský kút, elektrický / plynový sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, obývačka / spálňa, dvojlôžková izba. 3 lôžka 1 izba Apt. balkón, 27 m2, 4 lôžka 2 izba Apt. balkón, obývačka / spálňa, spálňa, 35 m2.
V skratke o hoteli
Hotel Alpine Smart Residenz sa nachádza na pokojnom a slnečnom mieste. Kreditné karty: MasterCard, Visa, Prístup s invalidným vozíkom: Nie, Príchod od: 15:30 hodín, Odchod: 09:30 hodín.
Zviera
Euro 10, - denne splatné na mieste bez jedla (maximálne 1 zviera na apartmán do max. 10 kg).
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.