Acar

Acar, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Oba, 29.9.2018, All inclusive
Acar
FM
Termín:
29.9.2018 – 6.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60006095
od 372,30 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: ACAR HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 2,5 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 150m   
Základné informácie
Hotel Acar  leží v živom centre časti Obagol v letovisku Alanya, kde sa nachádza množstvo barov, obchodíkov a reštaurácií. Hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2015 a pre hostí je k dispozícii nonstop recepcia, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, fitness a spa centrum, vonkajší bazén, detské ihrisko, Wi-Fi je zdarma k dispozícii v lobby ako i na izbách. Hotel je vhodný pre menej náročných klientov.   
Poloha
Acar hotel sa nachádza 2,5 km od centra Alanye a jeho  nákupných možností. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Antalyi je 130 km. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.  
Vybavenie izieb
Štandardné izby (22 - 25 m2) sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC, fénom, SAT TV, Wi-Fi, trezorom (za poplatok), minibarom, telefónom, balkónom.  Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Verejná piesočnato-kamienkova pláž s kamienkami sa nachádza 150 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži za poplatok. Prechod k pláži vedie cez podchod pod miestnou komunikáciou.
Strava
Hosťom je k dispozícii reštaurácia, bar pri bazéne a bar s terasou.  
Pre deti
K dispozícii je vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detské ihrisko, detská stolička v reštaurácii.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky sú zdarma), fitness centrum, stolný tenis, šípky, zábavný animačný program.   
Wellness
Zdarma, v určený čas (od 13:00 – 15:00) je možné využívať turecký kúpeľ a saunu. Masáže sú spoplatnené.  
Koncept
Hotel ponúka koncept all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy, poobedný snack 11:00 – 16:00, večeru 18:30 – 20:30, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, dezerty. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje, koktejly, fľaškové vína a turecká káva sú za extra poplatok. Všetky nápoje po 23hod. sú spoplatnené. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

   
Web
www.acarhotel.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK