Yannis

Yannis, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 15.5.2018, Polpenzia
Yannis
LM
Termín:
15.5.2018 – 22.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62102674
413 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Yannis Hotel
Hotel
Hotel Yannis Hotel
Prehľad
Poloha: 

Tento plážový hotel sa nachádza na pláži Ipsos (odporúčame obuv do vody) a asi 100 m od centra Ipsos s rôznymi obchodmi, tavernami a barmi. Od letiska Korfu  je vzdialený  asi 12 km.Popis:

3-hviezdičkový hotel pozostáva z hlavnej budovy a dvoch vedľajších budov s celkovým počtom  50 izieb. K vybaveniu hotela patrí recepcia (otvorená 24 hodín), lobby, Wi-Fi pripojenie k internetu v spoločných priestoroch zdarma, TV miestnosť, knižnica, bar a reštaurácia, ktorá ponúka tradičné jedlá. V areáli nájdete bar, bazén, slnečníky a ležadlá k dispozícii pri bazéne zadarmo. Parkovanie je k dispozícii (na vyžiadanie). Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, WC, sušič vlasov, satelitný TV, telefón, trezor, klimatizáciu, Wi-Fi, minichladničku a balkón. K dispozícii sú izby sú pre jednu osobu s dieťaťom a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.
Šport: 

Stolný tenis, biliard. Príležitostne grécky večer so živou hudbou a show. Stravovanie:

Polpenzia - Raňajky a večere formou bufetu. 


Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK