Tropicana Mallorca Club

Tropicana Mallorca Club, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 1.5.2018, All inclusive
Tropicana Mallorca Club
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60061386
539 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Tropicana Mallorca Club Hotel
Poloha

Hotel sa môže pochváliť priamym prístupom na pláž a je situovaný v zelených palmových stromoch. Hotel je výbornou voľbou pre páry a rodiny. Centrum letoviska je vzdialené cca 5 min. jazdy autom, nájdete tam množstvo barov, reštaurácií, obchodov. Vedľa zlatej pláže Cala Domingos, v letovisku Calas de Mallorca, na východnom pobreží ostrova Mallorca nájdete dovolenkový raj!

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 62 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú:  jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Vybavenie: privátna kúpeľňa, SAT TV, trezor, väčšina izieb má malú terasu s nábytkom.

Služby hotela

tenisové kurty, mini golf, vonkajší bazén, zábavný program pre všetky vekové kategórie, živé vystúpenia, mini klub, minimarket, wifi pripojenie (za poplatok), Lounge bar s terasou, bar pri bazéne, detské ihrisko, detský bazén, parkovisko, 24 hod. služby recepcie, slnečná terasa, herňa, práčovňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.

Bufetová reštaurácia ponúka jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je aj "show cooking" .Nájdete tu tiež snack bar, lounge bar, bar pri bazéne a mini market.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK