Sovereign Beach

Sovereign Beach, Grécko, Grécko ostrovy, Kos, 2.5.2018, All inclusive
Sovereign Beach
LM
Termín:
2.5.2018 – 9.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62073865
449 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Sovereign Hotel
Hotel
Hotel Sovereign Hotel
Prehľad
Poloha:

Pekný udržiavaný hotelový komplex sa rozprestiera na krásnej piesočnatej pláži, približne 2 km od centra mesta Kardamena (niekoľkokrát denne premáva bezplatná kyvadlová dopravá). Popis:

Sovereign Beach má 185 izieb a lobby s recepciou, internetové pripojenie (za poplatok), TV miestnosť, minimarket, reštauráciu a bar. V areáli hotela sa nachádza bazén, jacuzzi, snack bar pri bazéne a slnečná terasa. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku. Ubytovanie: 

Komfortné moderné dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, WC, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, trezorom, telefónom, mini chladničkou. Maximálne obsadenie izby sú 3 osoby. Šport: 

2 tenisové kurty, futbalové a volejbalové ihrisko, stolný tenis, šípky. Za poplatok: biliard, fitnes, sauna, vodné športy na pláži. Deti: 


Samostatný detský bazén, mini klub 4-12 rokov a detské ihrisko. Stravovanie:

All-inclusive  - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 – 23:00. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK