Sol Nessebar Mare

Sol Nessebar Mare , Bulharsko, Burgas, Nesebar, 1.5.2018, All inclusive
Sol Nessebar Mare
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60042775
395 € Konečná cena
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Sol Nessebar Bay & Mare Hotel
Poloha

Sol Nessebar Bay & Mare Hotel 4* ma vynikajúcu polohu, kúsok od mesta Nessebar. Ide o veľmi pekný a priestranný hotel, ktorý sa nachádza priblížne 300 metrov od piesočnatej pláže. Hotel je situovaný v tichšej časti mesta, ale nablízku máte nákupné možnosti a kaviarne.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Každá izba má k dispozícií balkón alebo terasu, klimatizáciu, kompletne zariadenú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušič vlasov, toaletné potreby, pohovku, úložný priestor, satelitnú TV, WiFi pripojenie, chladničku, trezor. Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie.

Služby hotela

Hotel má k dispozícií 24 hodinovú recepciu, detský aquapark, animácie, stolný  tenis, tenisový kurt, mini golf, fitnes centrum, wellness, solárium, krytý bazén,  herňu, nočný klub.

Stravovanie

Možnosť stravovania: All inclusive

Raňajky, bufet, hlavná reštaurácia, denne: 07:30 - 10:00.

Obed, bufet, hlavná reštaurácia, denne: 12:00 - 14:00.

Večera, bufet,  hlavná reštaurácia, denne: 18:00 - 21:00.

Občerstvenie, Bar pri bazéne, denne: 10:00 - 12:00, 15:00 - 17:00.

Neskoré občerstvenie, bar, denne: 22:00 - 23:00.

Zmrzlina, bar pri bazéne, denne: 11:00 - 18:00.

Poobedňajší čaj; prestávka na kávu, lobby bar, Denne: 15:00 - 18:00.

Nápoje:

Miestny alkohol a miestne nealkohlické nápoje denne: 10:00 - 23:00.

Miestny alkohol a miestne nealkohlické nápoje, Bar pri bazéne, denne: 10:00 - 18:00.

Miestny alkohol a miestne nealkohlické nápoje, Lobby Bar, denne: 10:00 - 23:00.

Miestny alkohol a miestne nealkohlické nápoje, pivo; víno; čaj; káva, Beach Bar, Denne: 10:00 - 18:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK