Sol Luna Bay Resort

Sol Luna Bay Resort, Bulharsko, Burgas, Obzor, 1.5.2018, All inclusive
Sol Luna Bay Resort
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60043039
431 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Poloha

Sol Luna Bay Resort 4* hotel sa nachádza v letovisku Obzor. Hotel je situovaný v tichšej časti letoviska a nachádza sa priamo na piesočnatej pláži. Hotel patrí medzi jedno znajobľúbenejších ubytovaní v Obzore a je určený hlavne pre rodiny s deťmi vďaka aquaparku a blízkej pláži s pozvoľnym vstupom do mora.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek a rodinné izby kde je možné ubytovať až 4 osoby.

Každá z izieb má k dispozícií balkón, satelitnú TV, trezor, klimatizáciu, sušič vlasov, minibar, úložný priestor, pohovku, samostanú kompletne zariadenú kúpeľnu so sprchovacím kútom alebo vaňou. 

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, úschovňa batožín, bar, reštaurácia, bazén, kaderníctvo, kozmetika, market, aquapark.

Stravovanie

Možnosť stravovania: All inclusive

Raňajky, bufetová reštaurácia, denne: 07:30 - 10:00.

Obed, bufetová reštaurácia, denne: 12:30 - 14:30.

Večera, bufetová reštaurácia, denne: 18:00 - 21:00.

Prestávka na kávu; občerstvenie, bar pri bazéne; Lobby Bar, Denne: 10:00 - 12:00, 15:00 - 17:00.

Večerné občerstvenie, lobby bar, Denne: 21:30 - 23:00. 

Zmrzlina bar pri bazéne; Lobby Bar, Denne: 09:00 - 21:00.

Večera, A la Carte reštaurácia (tradičná bulharská); povinné rezervácie, raz týždenne zadarmo.

Nápoje:

Mestne alkoholické a nealkoholické nápoje, bar pri bazéne, denne: 10:00 - 17:00.

Mestne alkoholické a nealkoholické nápoje, lobby bar, denne: 10:00 - 23:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK