Royal Costa

Royal Costa, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, 22.10.2018, Polpenzia
Royal Costa
FM
Termín:
22.10.2018 – 26.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62109155
od 389 € Konečná cena

Popis
Hotel Royal COSTA 3* je jeden z najpríjemnejších hotelov v destinácii. Jeho výhodou je, že sa nenachádza priamo v rušnom prostredí na promenáde, ale trošku bokom, takže po celom dni na pláži si do hotela určite s radosťou prídete oddýchnuť, zrelaxovať, či už na izbe, balkóne, alebo v prekrásnej hotelovej záhrade v blahodárnom tieni stromov a paliem.
Izby majú klímu, sat TV, wc, kúpeľňu a balkón s posedením a výhľadom po okolí.
Krásne bývanie, výborné služby, milý a ochotný personál, to všetko Vám dovolenku spríjemní a urobí nezabudnuteľnou ...
Poloha
Hotel je situovaný asi 10 minút pešej chôdze od prekrásnych pláží a promenády. Pláže sú pieskové, s bezpečným, pozvoľným vstupom do mora. Cestou k pláži, alebo cestou z pláže späť do hotela, sa môžete zastaviť v niektorej z miestnych kaviarní, reštaurácii a v mnohých obchodíkoch. Neďaleko hotela je aj nákupné centrum. Samotné centrum letoviska, rušné, živé a plné zábavy a nákupov je asi 1,5 km od hotela a je dosiahnuteľné pešo promenádou alebo uličkami letoviska.
Ubytovanie
Pekné 2 alebo 3 lôžkové izby s balkónom, klímou, sat TV, wc, kúpeľňou.
Vybavenie a služby
Pekná záhrada , slnečná terasa a bazén.
Šport a zábava
Vodné športy na pláži. Možnosť dlhých prechádzok po pláži a promenáde.
Deti
Vítané, avšak hotel odporúčame prednostne dospelým dvojiciam, partiám.
Výhody a nevýhody
Starší a overený, spoľahlivý hotel mimo ruch promenády a pláže. Krásna záhrada s posedeníčkom.
Stravovanie
Bohatá polopenzia formou voľného výberu (švédske stoly)
Doprava
Letecká
Program
Program si počas pobytu robíte sami. Delegát v destinácii nepôsobí. Môžete si požičať bicykle a previezť sa okolím. Alebo sa pobrežnou železnicou vybrať do Malagy. Alebo si v niektorej z miestnych agentúr, aj na recepcii hotela, môžete zakúpiť organizované a sprevádzané výlety (v rôznych jazykoch) po ďalšm okolí ako napríklad do miest Cordoba, Sevilla alebo na Gibraltar. Možností je veľa a určite si niečo pekné pre seba v ponuke nájdete. Nech sa páči.
Cena zahŕňa
Leteckú dopravu s príručnou batožinou, transfer letisko-hotel-letisko, ubytovanie a polopenziu
Cena nezahŕňa
city tax 50 centov osoba a deň pobytu, platíte recepcii v deň nástupu na hotel, delegáta CK - program si robíte sami, veľkú batožinu do podpalubia - možná za príplatok 60 eur 1 kus do 15 kg, poistenie na cesty a pobyt - treba mať vlastné, výlety po okolí - kúpite si na recepcii alebo v miestnych agentúrach

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK