Princess of Kos

Princess of Kos, Grécko, Grécko ostrovy, Kos, Mastichari, 2.5.2018, All inclusive
Princess of Kos
LM
Termín:
2.5.2018 – 9.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62069310
453 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Princess of Kos
Prehľad
Poloha:

Rozľahlý kotelový komplex sa nachádza v tichšom prostredí  priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Dedinka Mastichari s reštauráciami, tavernami a obchodmi je vzdialená približne 4 km. Popis:

Rozsiahly rodinný hotel má 263 izieb a skladá sa z hlavnej budovy a niekoľkých nízkych budov. K dispozícii je recepcia, trezor na recepcii (za poplatok), internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi, TV kútik, bar, reštaurácia, taverna, diskotéka a mini market. V upravenej záhrade sa nachádza bazén s priestorom na opaľovanie a slnečnou terasou, ďalší bazén je v blízkosti pláže. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne bez poplatku a na pláži za poplatok.Ubytovanie:

Izby sú vybavené sprchou, WC, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, mini barom, telefónom a balkónom/terasou. Rodinné izby majú rozkladaciu pohovku. Apartmány majú obývaciu izbu/spálňu a spálňu, ktorá je oddelená dverami. Šport/Zábava:

4 tenisové kurty, stolný tenis, aqua aerobik, plážový volejbal, animácie, večerná show. Za poplatok: biliard Deti: 

2 detské bazény a detské ihrisko. Stravovanie:

All Inclusive  - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj a zákusky, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 – 23:00  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK