Merve Sun Beach

Merve Sun Beach, Turecko, Turecká riviéra, Side, 20.10.2018, All inclusive
Merve Sun Beach
Termín:
20.10.2018 – 27.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61698732
od 388 € Konečná cena
550 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Merve Sun Hotel & Spa
Hotel
Hotel Merve Sun Hotel & Spa
Prehľad
Poloha:

Piesočnatá pláž s rozsiahlou plážovou promenádou Kumköy 450m, Side sa nachádza cca 4 km. Popis:

150 izieb sa rozkladá na 5-podlažiach hlavnej budovy a štyroch renovovaných prístavbách (bez výťahu). Do zariadenia patrí lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia, 1 à la carte reštaurácia, bary, TV kútik a malé kúpele s kaderníctvom. V záhrade môžete využiť slnečnú terasu s barom pri bazéne a bazén so šmýkačkou (na hodinu). Slnečníky, leźadlá a vankúše sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo, osušky sú k dispozícii za poplatok. Na pláži je ďalší bar v máji. Ubytovanie:

Všetky izby majú sprchu, WC, sušič vlasov, trezor, sat.TV, telefón, minibar, klimatizáciu (centrálne) a balkón (double/single). Ecoomy izby sú menšie a umiestnené v hospodárskej budov.e Rodinné izby sú približne 27 m² a majú opticky oddelené poschodové postele pre deti alebo 2 spálne so spojovacími dverami. Šport: 

Stolný tenis, šípky, volejbal, posilňovňa, sauna, turecké kúpele; denné a večerné animačné programy, občas živá hudba. Za poplatok: procedúry v kúpeľoch, vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. Deti 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini klub 4-12 rokov. Stravovanie:

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 10-24 hodín, minibar je pri príchode zásobený vodou. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK