Mediterranean Bay

Mediterranean Bay, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, El Arenal, 1.5.2018, Polpenzia
Mediterranean Bay
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60037843
506 € Konečná cena
350 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Mediterranean Bay Hotel
Poloha

Mediterranean Bay hotel je určený len pre dospelých. Nachádza sa v pokojnej oblasti, približne 400 m od pláže, v letovisku El Arenal. Tento skvelý hotel je ako stvorený pre dvojice, ktoré si chcú vychutnať moderné zariadenie a široký výber oddychových aktivít. V blízkosti hotela nechýbajú obchody, reštaurácie, bary a pod.

Vzdialenosť od letiska PMI cca 11 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby a suity (až pre 3 osoby).

Vybavenie izieb: klimatizácia, fén, wifi pripojenie, balkón, trezor (za poplatok), kúpeľňa, telefón.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, bufetová reštaurácia, jacuzzi, vonkajší bazén, zmenáreň, sauna, wifi pripojenie, klimatizácia, bar, slnečná terasa

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.

Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu. 

Občerstvenie: 15:00 - 19:00, káva, čaj, koláčiky, sandviče, zmrzlina.

All inclusive služby v bare sú poskytované od 10:00 do 23:00. Po 23:00 nápoje v bare sú za poplatok.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK