Marathon

Marathon, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kolymbia, 15.5.2018, All inclusive
Marathon
LM
Termín:
15.5.2018 – 22.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61686602
453 € Konečná cena
400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Marathon Hotel
Hotel
Hotel Marathon Hotel
Prehľad
Poloha:
Tento hotelový komplex sa nachádza približne 400 m od pláže v obľúbenej turistickej oblasti Kolymbia. Obchody, reštaurácie, kaviarne a taverny sa nachádzajú v tesnej blízkosti hotela a v neďalekom nákupnom centre. Lindos je asi 20 km od hotela. V blízkosti hotela sa nachádza tiež autobusová zástavka.
Popis:
Hotel pozostáva z niekoľkých poschodových budov a peknej udržiavanej záhrady. Vstupná hala s recepciou, reštaurácia s terasou, TV miestnosť, trezor na recepcii,internetový kútik, Wifi pripojenie, biliard, stolný tenis, detský kútik, bazén, detský bazén. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku a na pláži za poplatok.
Ubytovanie:
Izby štandard sú vybavené kúpeľňou, WC, fénom, TV, klimatizáciou, balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady.
Šport:
Biliard, stolný tenis, vodné športy na pláži za poplatok.
 
Stravovanie:
All inclusive:
Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, popoludňajšia káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK