Lomeniz

Lomeniz, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Ixia, 15.5.2018, Polpenzia
Lomeniz
LM
Termín:
15.5.2018 – 22.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61679621
465 € Konečná cena
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Hotel
Hotel Lomeniz
Prehľad
Poloha:
Tento hotel sa nachádza vo východnom časti ostrova Rhodos asi 3 km od starého mesta a 100 m od piesočnato kamienkovej pláže. K dispozícii je verejná autobusová doprava.
Popis:
Tento moderný príjemný hotel s kapacitou 200 izieb ponúka vstupnú halu s recepciou, výťahy, posedenie, reštauráciu, bar, bazén so slnečnou terasou. Lehátka a slnečníky sú na pláži za poplatok. Pláž je dostupná cez miestnu komunikáciu.Ubytovanie: 

Komfortne zariadené izby sú vybavené telefónom, hudbou, kúpeľňou, WC,  balkónom alebo terasou.


Šport:

V okolí hotela sa nachádzajú taverny, obchodíky, minimarket a plážová promenáda.
Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK