Letecký zájazd do Bologne a Florencie

Letecký zájazd do Bologne a Florencie, Taliansko, 6.5.2018, Bez stravy

Letecký zájazd do Bologne a Florencie

Letecký zájazd do Bologne a Florencie
Termín:
6.5.2018 – 9.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62861796
399 € Príplatky v cenníku

Popis
Letenka s letiskovými poplatkami s odletom z Bratislavy, 4-dňová prehliadka najkrajších pamiatok Bologne a Florecie so sprievodcom a 3 noci v hoteli s raňajkami.

Doprava:
• letecky z Bratislavy do Bologne a späť

Program zájazdu:

1. deň:
Odlet z Bratislavy, prílet do Bologne. Transfer na hotel. Možnosť návštevy hlavného mesta v podvečerných hodinách a zažiť pravý ruch mesta.

Nocľah na hoteli.

2. deň: 
Po raňajkách sa vydáme do mesta hudby alebo taktiež nazývaná aj Červená Bologna vďaka zafarbeniu mesta, pretože je prevažne vystavané červenými tehlami. Predstavíme si mesto, ktoré sa nepreslávilo len Bolonskymi špagetami. Prejdeme sa okolo dominanty mesta a to dvoch veží Due Torri, navštívime typický trh na Piazza San Stefano so známym portíkom. Navštívime kostol Madona di San Luca, San Stefano a tiež San Giocomo Maggiore z 13. až 14. storočia. Zahliadnete aj známu Bolonskú univerzitu. 

Odchod na hotel.

3. deň:
Po raňajkách odchod vlakom do Florencie, presláveného rodom Medici a tiež spisovateľom Dante Alighierim. Prejdeme sa od mosta mäsiarov, kde kedysi pobývali mäsiari a neskôr zlatníci. Prejdeme sa okolo galérie Uffizi, ktorá je jedna z najväčších galérií v Európe. Katedrála Santa Maria del Fiore je typická toskánska katedrála. Most Ponte vecchio, či starý stredoveký palác Palazzo vecchio či Santa Croce určite patria k Florencii.

4. deň:
Po raňajkách voľný čas a potom presun na letisko. Odlet na Slovensko.

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku.

V cene je zahrnuté:
• letenka Ryanair: Bratislava - Bologna - Bratislava vrátane všetkých poplatkov
• 1x príručná batožina do 10 kg (max rozmer 55 x 40 x 20 cm), 1x príručná batožina s rozmerom max 35 x 20 x 20 cm
• 3x ubytovanie v hoteli s vlastným sociálnym zariadením a sprchou
• 3x kontinentálne raňajky
• prehliadka Bologne a Florencie so sprievodcom
• prehliadky podľa programu bez vstupov
• zákonné poistenie v znení zákona č. 281/2001 Z.z. 

Cena nezahŕňa:
• cena za kompletnú dopravu v Bologne a Florencií počas celého zájazdu (cca 45 €)
• príplatok za jednoposteľovú izbu (80 € na celý zájazd)
• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď. (individuálne viď nižšie)
• odporúčané vreckové min. 80 € na osobu

UPOZORNENIE: Pri leteckých zájazdoch sú letenky kupované na konkrétne meno. Letecké spoločnosti nepovolujú dodatočnú zmenu mena. Po zadaní objednávky na www.ckdaka.sk už nie je možná zmena mena, alebo osoby za inú. Zákazník je tiež zodpovedný za zadanie správneho mena, presne tak ako ho má uvedené na cestovnom doklade.
Cena zahŕňa
Cena za osobu, 3x nocleh, Letištní taxy, Palivový příplatek
Cena nezahŕňa
Svoz, Storno poplatek
Slevy
33%

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK