Kresten Palace

Kresten Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kalithea, 3.5.2018, Polpenzia
Kresten Palace
LM
Termín:
3.5.2018 – 10.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61670104
424 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Kresten Palace
Prehľad
Poloha:
Moderný štýlový komplex  sa nachádza na vyvýšenine a ponúka výhľad na skalnaté zátoky a pobrežie medzi mestami Rhodos a Faliraki. Piesočnato kamienková pláž je vzdialená od hotela cca 200 m. Mesto Rhodos a Faliraki je vzdialené 6 km.Popis:
Hotelový komplex sa skladá z hlavnej budovy a troch vedľajších budov s 285 izbami. K dispozícii je recepcia, internetový kútik a Wi-Fi (za poplatok), reštaurácia, bar, TV miestnosť, SPA a minimarket. V areáli nájdete bazén s oddeleným detským bazénom a slnečnou terasou. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku a na pláži za poplatok. Ubytovanie:
Dvojložkové izby štandard sú vybavené kúpeľňou, WC, fénom, klimatizáciu (sezónne), telefónom, hudbou, satelitným TV, trezorom, minibarom a balkónom/terasou. K dispozícii sú tiež izby s výhľadom na more. Rodinné izby sú vybavené podobne, priestrannejšie, vybavené optickým oddelením a sú tiež k dispozícii izby s výhľadom na more.


Šport:
 Vodné pólo, volejbal, posilňovňa, mini golf, stolný tenis, animácie. Za poplatok: SPA, sauna, masáže, parný kúpeľ,  tenisový kurt, biliard. Deti 

Mini klub 4-12 rok, mini disco, samostatný detský bazén, detské ihrisko. 
Stravovanie:


Polpenzia 


Bohaté raňajky a večere formou bufetu.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK