Intertur Palmanova Bay

Intertur Palmanova Bay, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 1.5.2018, Bez stravy
Intertur Palmanova Bay
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60058223
od 658 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha

Intertur Palmanova Bay sa nachádza v izolovanej časti živého letoviska Palma Nova.  Pláž je vzdialená cca 5 min. chôdze (300 m). Hotel je výbornou voľbou pre rodiny a páry a ponúka 170 apartmánov a štúdií. Komplex je ako stvorený na relax a rodinnú dovolenku. V centre letoviska nájdete množstvo obchodov, reštaurácií, barov, kaviarní.

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 22 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: štúdiá, superior štúdiá, jednospálňové apartmány s možnosťou dvoch prísteliek.

Intertur Palmanova Bay 170 apartmánov a štúdií, všetky sú komfortne zariadené a plne vybavené všetkým čo potrebujete na strávenie peknej dovolenky. Vybavenie:  TV, klimatizácia, plne vybavené kúpeľňa, trezor (na prenájom), kuchynské zariadenie - dvojplatnička, chladnička, terasa.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, zmenáreň, prenájom áut, trezor na prenájom, wifi pripojenie (za poplatok), 2 plavecké bazény pre dospelých, jeden bazén s detskou časťou, herňa, ihrisko, animácie, Aqualand a Mini golf Fantasia sú vzdialené cca 5 min. jazdy taxíkom alebo 20 min. chôdzou.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, Bufet, Reštaurácia, Denne.

Lunch, Bufet, Reštaurácia, Denne.

Dinner, Bufet, Reštaurácia, Denne.

Ranné občerstvenie; Večerné občerstvenie, Denne.

Zmrzlina, denne

Večera, Tematická večere, dva krát do týždňa.

Nápoje: 

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, víno, drinky, džúsy, pivo, čaj, káva, bar, denne: 

10:30 - 23:30.

Bufetová reštaurácia servíruje miestne špeciality a aj medzinárodné jedlá. Občerstvenie je vždy medzi hlavnými jedlami. K dispozícii je bar pri bazéne a vnútorný bar.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK