HSM Reina Del Mar

HSM Reina Del Mar, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, El Arenal, 1.5.2018, Polpenzia
HSM Reina Del Mar
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60012164
433 € Konečná cena
400 mVzdialenosť od mora
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Poloha

HSM Reina Del Mar Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti letoviska El Arenal. Leží cca 350 m od pieskovej pláže El Arenal na ostrovnom raji Mallorca. Hostia HSM Reina Del Mar Hotel sa môžu prejsť pešo po plážovej promenáde, kde môžu nakúpiť v obchodíkoch, zastaviť sa na obed v množstve dobrých reštaurácií, kaviarní a barov alebo sa nechať unášať nočnou zábavou.

Vzdialenosť od letiska PMI cca 8 km.

Ubytovanie

HSM Reina Del Mar Hotel ponúka komfortné dvojlôžkové a jednolôžkové izby zariadené jasnými a živými farbami. Všetky izby sú s kúpeľňou, telefónom, TV so satelitným príjmom a s balkónom. Do dvojlôžkových izbieb sa môžu ubytovať až 3 osoby.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, viacjazyčný personál, priestranné a komfortné klimatizované spoločné priestory, výťah, trezor (za poplatok), autopožičovňa, lekárske služby, Wi-Fi pripojenie na internet, platobné karty akceptované, vegetariánske menu, celiakia menu, pasáž, požičovňa bicyklov. Hotel má terasu s bazénom pre dospelých, s oddeleným priestorom pre deti, je obklopený lehátkami a slnečníkmi a má aj TV miestnosť. Je tu možnosť športovania v areáli a golfové ihriská sa nachádzajú v blízkosti, samostatný bazén pre deti, detské postieľky v izbe, vysoké stoličky v jedálni hotela (zadarmo na vyžiadanie).

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, plná penzia.

HSM Reina Del Mar Hotel má klimatizovanú reštauráciu ponúkajúcu veľký výber studených a teplých jedál, rôznych dezertov a ovocia formou bufetu. V cene polpenzie a plnej penzie nie sú zahrnuté nápoje. Nachádza sa tam bar pri bazéne a klimatizovaný bar v interiéri.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK