HSM Atlantic Park

HSM Atlantic Park, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Magaluf, 1.5.2018, Polpenzia
HSM Atlantic Park
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60012955
542 € Konečná cena
400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Poloha

HSM Atlantic Park Hotel sa nachádza v letovisku Magalluf, ktoré je jedno z najobľúbenejších letovísk na ostrove Malorka. Piesočnatá pláž je vzdialená cca 400 metrov od hotela a ponúka množstvo vodných športov. Tento hotel sa nachádza v pokojnej časti mesta Magalluf, ale zároveň je blízko centra. Hotel je ideálny pre páry a rodiny, ktoré si chcú oddýchnuť a zažiť veľa zábavy počas svojho pobytu. HSM Atlantic Park Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti obchodov, barov, reštaurácii a rekreačných oblastí. Odporúčame navštíviť vodný zábavný park Western Park, ktorý je neďaleko.

Vzdialenosť od letiska PMI cca 28 km.

Ubytovanie

Všetky jednolôžkové a dvojlôžkové izby v HSM Atlantic Park sú priestranné a vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, sušičom vlasov, trezorom, telefónom s priamou voľbou, chladničkou, TV so satelitným príjmom a balkónom alebo terasou. Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok). Junior Suity sú väčšie a majú rozkladaciu pohovku, hydromasážnu vaňu a LCD TV. K dispozícii sú aj izby a suity s jednou prístelkou.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, internetové služby (Wi-Fi internet zdarma na recepcii, za poplatok v izbe), animačný program, požičovňa áut, herňa, konferenčná miestnosť, práčovňa a taxi služby. Bazén, multi športové ihrisko a prenájom bicyklov, samostatný detský bazén, detský klub pre deti vo veku 4-12 rokov a vonkajšie ihrisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky formou bufetu, Reštaurácia, denne: 08:00-10:00.

Obed, bufet, Reštaurácia, denne: 13:00-14:30.

Večere formou bufetu, Reštaurácia, denne: 18:30-21:00.

Občerstvenie, Bar (k dispozícii medzi jedlami), denne.

Nápoje: Miestne alkoholické nápoje, miestne nealkoholické nápoje; studené nápoje; víno; liehoviny; džúsy; likéry; čapované pivo; vodka Bar, denne: 10:00-00:00.

Klimatizovaná reštaurácia ponúka široký výber jedál teplej a studenej kuchyne a výber chutných dezertov. Kuchárska show sa koná pravidelne. Upozorňujeme, že pri večeri sa musia nosiť dlhé nohavice. Snack bar/nápojový servis je k dispozícii pri bazéne.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina a ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK