Hotel IBEROSTAR PINOS PARK

Hotel IBEROSTAR PINOS PARK, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 1.5.2018, Polpenzia
Hotel IBEROSTAR PINOS PARK
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60056008
580 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti

Názov zájazdu:: IBEROSTAR Pinos Park
Kategória hotela: ****
Poloha

Iberostar Pinos Park hotel (je súčasťou renomovanej hotelovej siete Iberostar) je situovaný v idylickej oblasti priamo na pláži, v zátoke Font de Sa Cala, približne 4 km od centra letoviska Cala Ratjada. Hotel má priamy prístup na pláž, po schodoch. Komplex je rozdelený na hlavnú budovu a vedľajšiu budovu. K dispozícii je verejná doprava, ktorá uľahčuje pohyb na ostrove. Cala Ratjada je živé stredisko, obklopené 5 plážami a tzv. mini zálivmi.

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 75 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové, dvojlôžkové a rodinné izby (ubytujú max. 4 os.).

Hotelové izby sú krásne dekorované a vybavené: kúpeľňa so sprchou, telefón, obývací priestor spojení s priestorom na spanie, balkón alebo terasa. Detské postieľky sú k dispozícii bez poplatku na vyžiadanie.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, zmenáreň, prenájom vozidiel, práčovňa, mini-market, internetová kaviareň, k dispozícii je aj wifi, bazén, detský bazén, ihrisko, slnečná terasa, stolný tenis, tv miestnosť, záhrada, bar pri bazéne, bufetová reštaurácia.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, Bufet, Reštaurácia, Denne: 07:30 - 10:30.

Obed, Bufet, Reštaurácia, Denne: 12:30 - 14:00.

Večera, Bufet, Reštaurácia, Denne: 18:30 - 21:30.

Občerstvemoe, Bufet, Reštaurácia,(s výnimkou jedla), Denne: 10:00 - 00:00.

Nápoje:

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Importovaný alkohol, Bar, Denne: 10:00 - 00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK