Hotel Garden Palace

Hotel Garden Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Zakynthos, Laganas, 1.6.2018, All inclusive
Hotel Garden Palace
FM
Termín:
1.6.2018 – 12.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63735131
1 029 € Konečná cena

Popis
Popis ubytovania:
Laganas je najrušnejšie, najpopulárnejšie a aj najhustejšie vystavané letovisko na ostrove Zakynthos. Garden Palace je však výnimkou v tom, že tu nebudete mať pocit masovosti; nájdete tu dosť súkromia aj pokoja. Hotel je živým príkladom ostrovnej architektúry a leží len 100 m od pieskovej pláže. V blízkosti nájdete nespočetné množstvo obchodov, taverien, barov a možností pre pestrý nočný život. K tomu pohodlné all inclusive služby hotela a vám neostáva nič iné, len užívať si pohodlie a dovolenkovú atmosféru.

Naša kategória:
***

Oficiálna kategória:
***

Kapacita:
53 izieb a 7 apartmánov

Pláž:
100 m od hotela piesková pláž; ležadlá, slnečníky a vodné športy za poplatok

Vybavenie / Šport / Zábava:
recepcia • reštaurácia •  sladkovodný bazén s ležadlami a slnečníkmi zadarmo •  snack bar pri bazéne

Ubytovanie / Vybavenie:
pohodlé a moderné izby pre 2-3-4 osoby • klimatizácia (za poplatok) • TV • chladnička • kúpeľňa/WC • WiFi (zadarmo) • trezor (za poplatok) • balkón so záhradným nábytkom

Stravovanie:

all inclusive

* raňajky, obedy a večere formou bufetu

* miestne nealkoholické nápoje (voda z galónov, nealko z postmixov), filtrovaná káva, čaj

* miestne alkoholické nápoje (čapované pivo, víno, ouzo, brandy, vodka)

* počas dňa drobné občerstvenie (šaláty, toasty, koláčiky, sendviče)

* all inclusive služby trvajú medzi 11:00-23:00 - presný popis služieb na mieste; jedlá a nápoje nezahrnuté do AI programu sú za poplatokWeb:
http://www.gardenpalacehotel.gr/

Iné príplatky:
• pobytová taxa za izbu a noc (platí sa na recepcii: 0,5 € pre št./apt a 2* htl; 1,5 € v 3* htl.; 3 € v 4* htl., 4 € v 5* htl.)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK