Galeb

Galeb, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Omiš, 6.1.2018, Bez stravy
Galeb
Termín:
6.1.2018 – 16.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59111515
113 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu:: Mobilné domčeky GALEB
Poloha
kemp Galeb sa nachádza v severnej časti letoviska Omiš, cca 200 m od centra. 
Vybavenie
recepcia, reštaurácia, pekáreň, obchod so suvenírmi, zmenáreň, Wi-Fi za poplatok v celom areáli, internetový kútik, trezor, parkovisko. 
Ubytovanie
klimatizované domčeky pre 6-8 osôb, typ 1/4+2 24 m2) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, typ 1/6+2 (40 m2) - tri 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, terasa so záhradným nábytkom. Posteľná bielizeň a uteráky sú súčasťou vybavenia domčeka. Domček SUNSHINE sa nachádza v 1. rade s krásnym výhľadom na more, na terase má jacuzzi a sprchu a je vybavený moderným nábytkom. Domček 1/6+2 MH RELAX 2nd line a 1/6+2 MH RELAX PREMIUM sa nachádza v 2. rade od mora.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
dlhá piesočnatá, vhodná pre deti, 10-150 m, sprchy na pláži. 
Šport
plážový volejbal, vodné športy podľa miestnej ponuky, požičovňa bicyklov a skútrov, animácie pre deti a dospelých, detské ihrisko, ihrisko na loptové hry.
Doplňujúce informácie
záverečné upratovanie za poplatok 30 EUR/domček, upratovanie domčeku vrátane vírivky cca 35 EUR/domček, pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň a prihlasovací poplatok 1 EUR/osoba - platba na mieste. Predaj na vyžiadanie.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Osoba na prístelke - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie,spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: pes (max.2/domček) - cca 8 EUR/deň, platba na mieste. Predaj na vyžiadanie., záverečné upratovanie za poplatok 30 EUR/domček, upratovanie domčeku vrátane vírivky cca 35 EUR/domček, pobytová taxa cca 1EUR/os./deň a prihlasovací poplatok cca 1 EUR/osoba - platba na mieste.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK