Gaia Village

Gaia Village , Grécko, Grécko ostrovy, Kos, Tigaki, 2.5.2018, All inclusive
Gaia Village
LM
Termín:
2.5.2018 – 9.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62069401
413 € Konečná cena
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Gaia Village
Hotel
Hotel Gaia Village
Prehľad
Poloha:

Tento hotel sa nachádza v rekreačnom stredisku Tigaki. Hotel je vzdialený cca 300 m od  piesočnatej pláže a iba 150 m od centrumu mesta s nákupnými a zábavnými možnosťami. Mesto Kos je ľahko dostupné mestskou hromadnou dopravou (cca 20 km). Popis:

Areál pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých 2-poschodových vedľajších budov, lobby baru s recepciou, trezorom, TV miestnosťou, internetovým kútikom, Wi-Fi pripojením a reštauráciou. Vo vonkajšom areáli sú 3 bazény a 2 pool snack bary. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma. Ubytovanie:

Klimatizované izby štandard sú vybavené kúpeľňou, WC, fénom, mini barom (za poplatok), telefónom, TV so satelitným príjmom a balkónom/terasou. Rodinné izby sú rovnako vybavené a skladajú sa z 2 spální s oddelenými dverami. Dvojlôžkové izby Annex Garden sa nachádzajú vo vedľajšej budove a sú vybavené rovnako ako izby štandard v hlavnej budove, líšia sa len v polohe. Šport:

Zadarmo: posilňovňa, basketbal, stolný tenis. Za poplatok: biliard Deti:

Detské bazény a detské ihrisko. Stravovanie:

All Inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 – 23:00.


 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK