Flamboyan - Caribe

Flamboyan - Caribe, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 1.5.2018, Polpenzia
Flamboyan - Caribe
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60059917
595 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Flamboyan - Caribe Hotel
Poloha

Flamboyan Caribe Hotel sa nachádza v obľúbenom a živom letovisku Magalluf s výhľadom na pieskovú pláž. Komplex je vhodný najmä pre mladé páry a rodiny s deťmi. Pláž je vzdialená cca 2 min. chôdze od hotela.

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 25 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Všetky izby sú vybavené: klimatizácia, SAT TV, trezor a malá chladnička (za poplatok), kúpeľňa, balkón alebo terasa.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, banketové zariadenia, parkovanie, ležadlá, slnečníky, práčovňa, wifi pripojenie, zmenáreň, prenájom áut, vonkajší bazén, biliard, telocvičňa, SPA zariadenia, detský bazén, ihrisko, herňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, Bufet, Reštaurácia, Denne: 08:00 - 10:30.

Obed, Bufet, Reštaurácia, Denne: 13:00 - 15:00.

Večera, Bufet, Denne: 18:30 - 21:00.

Občerstvenie, Denne: 15:30 - 17:30.

Nápoje: 

miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar, denne.

Reštaurácia servíruje miestne špeciality a aj medzinárodné jedlá. Gala večera sa koná raz týždenne. Hlavný bar poskytuje panoramatický výhľad na záliv a ponúka široký výber nápojov. Snack bar ponúka a'la carte menu. večerná zábava sa koná dva krát za týždeň.  

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK