Fantasy

Fantasy, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kolymbia, 8.5.2018, All inclusive
Fantasy
LM
Termín:
8.5.2018 – 15.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61670335
461 € Konečná cena
1200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Fantasy
Hotel
Hotel Hotel Fantasy
Prehľad
Poloha:
Hotel Fantasy je vzdialený približne 1,5 km od prírodnej pláže Kolymbias. Centrum mesta s mnohými nákupnými a zábavnými podnikmi je približne 500 m, Faliraki 11 km.


Popis:
Pekne udržiavaný komplex zahŕňa 120 izieb a pozostáva z niekoľkých 2-poschodových budov. K dispozícii je recepcia, TV so satelitným príjmom, pripojenie k internetu (za poplatok) reštaurácia a bar. Vo vonkajšom areáli nájdete bazén, samostatný detský bazén, slnečnú terasu a bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku. Ubytovanie:
Izby štandard sú vybavené sprchou, WC, fénom, telefónom, trezorom, TV, minibarom, klimatizáciou (sezónne),  balkónom alebo terasou. Šport:

Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži. Stravovanie:
All-inclusive 


Raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia čaj/káva a pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 11:00-24:00 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK