Club S'Illot

Club S'Illot, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, S'Illot, 1.5.2018, Polpenzia
Club S'Illot
Termín:
1.5.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60353115
581 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Club S'Illot Hotel
Poloha

Trojhviezdičkový hotel Club S'Illot je situovaný na pešej zóne, pri piesočnatej pláži v letovisku S'Illot, na juho-východnom pobreží ostrova Mallorca.  V dochádzkovej vzdialenosti nájdete mnoho barov, reštaurácií, obchodov. K dispozícii je aj hromadná doprava, ktorou sa jednoducho dostanete do iných častí ostrova.

Letisko PMI je od hotela vzdialene cca 70 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. 

Izby majú interiér v bledých farbách a komfortný nábytok umiestnený na studenej podlahe.  Vybavenie: súkromný zariadený balkón, centrálne kúrenie, en suite kúpeľňa, fén, TV, telefón, stôl a stolička, mini chladnička, trezor.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, upratovanie, zmenáreň, izbový servis, bezplatný internet vo verejných priestoroch, práčovňa, prenájom vozidiel, výťah, trezor, mini chladnička, plážové uteráky na prenájom, parkovisko nie je k dispozícii. Za poplatok: masáže, vnútorný vyhrievaný bazén, fínska sauna.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, Denne: 08:00 - 10:00.

Obed, Denne: 13:00 - 14:00.

Večere, Denne: 19:00 - 21:00.

Nápoje:

džús; čaj; káva, samoobsluha, denne: 08:00 - 21:00.

Niestne alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, denne: 10:30 - 21:00.

Hlavná bufetová reštaurácia servíruje malorské aj medzinárodné špeciality, bar ponúka skvelé driny a občerstvenie na terase orientovanej na morskú stranu. Každý deň je k dispozícii večerná zábava.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK