Boix Mar

Boix Mar, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Blanes, 24.9.2018, Polpenzia
Boix Mar
FM
Termín:
24.9.2018 – 28.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / 4 noci
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62156610
od 349 € Konečná cena

Popis
Veľmi pekný a príjemný 3* hotel s krásnou záhradou, bazénmi, minigolfom, v pokojnej hotelovej zóne svetoznámeho letoviska, len pár krokov od nádherných pláží a promenády. Vhodný pre tých, ktorí si počas dovolenky chcú oddýchnuť v krásnom prostredí a zároveň mať v pešej dostupnosti živé letovisko plné zábavy a nákupov.
Poloha
Prostredie je vhodné aj pre milovníkov krásnych pláží, priezračného mora, opaľovania, kúpania, šnorchlovania, prechádzok v čarokrásnej prírode a jedinečných túr popri mori. V okolitých útesoch sú poukrývané čarokrásne pláže a botanické záhrady.
Vzdialenosti
V centre, len 70m od pláže.
Ubytovanie
Príjemné, svetlé izby s balkónom, posedením, sat tv, klímou, kúpeľňou, wc
Vybavenie a služby
Príjemný, pokojný interiér hotela. Nádherná záhrada s bazénmi, vírivkou, posedením, minigolfom a tenisovým kurtom. Z horných izieb smerovaných na hory je každý večer úžasné pozorovať západ slnka za hory ...
Šport a zábava
Minigolf, tenis, bazény, pláže, vodné športy, prechádzky, turistika, botanické záhrady, vodné svety, delfinárium, diskotéky ...
Výhody a nevýhody
Centrálny hotel v pokojnej zóne, veľmi blízko krásnych pláží.
Tip
Fantastické miesto pre tých, ktorí hľadajú naozaj krásnu dovolenku. Pre tých, ktorí radi podnikajú dlhé prechádzky promenádou, po plážach alebo sa radi vydajú aj na túru do okolitých pobrežných útesov. Poďte s nami prežiť niečo výnimočné ...
Stravovanie
bohatá polopenzia formou švédskych stolov
Doprava
letecká, vrátane príručnej batožiny a tansferov z letiska na hotel a z hotela na letisko
Program
Program počas pobytu si robíte sami. Hotel je kúsok od pláže, promenády, obchodíkového centra. Po pláži môžete podniknúť prechádzky a túry po okolí. Krásny je výstup na skalu Palomera v mori, alebo návšteva miestnej botanickej záhrady.
Cena zahŕňa
leteckú dopravu s príručnou batožinou,
transfer letisko-hotel-letisko,
ubytovanie, stravu
Cena nezahŕňa
delegáta CK, program si robíte sami
CITY TAX 0,50 € osoba a noc pobytu, platíte na recepcii pri príchode
veľkú check in batožinu do podpalubia, možné prikúpiť za 70 eur 1 kus,
poistenie na cesty a pobyt vám zajednáme na vyžiadanie, ak záujem,
výlety a vstupenky na recepcii alebo v miestnych agentúrach
Zľavy
v cene zohľadnené

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK