Big Blue Suite

Big Blue Suite, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 29.9.2018, All inclusive
Big Blue Suite
FM
Termín:
29.9.2018 – 6.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59110112
od 374,30 € Konečná cena
500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: CLUB BIG BLUE HOTEL
Kategória hotela: ****
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 2,5 km

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 500 m
Základné informácie
Tento klasický mestský hotel sa nchdádza v centre Alanye, len 500m od pláže. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, ktorá má 101 izieb,  výťahy, vstupnú halu s recepciou, k dispozícii sú tiež 2 vonkajšie bazény, tobogány, detský bazén, SPA centrum, butik, mini market. Hosťom ponúka shuttle bus (za poplatok), ktorý niekoľkokrát denne rozváža hostí na rôzne pláže Alanye. Hotel je vhodný pre všetky vekové katgórie.    

   
Poloha
Hotel je v oblasti Alanya, do jej centra je  to približne 2,5 km, letisko Antalya je vo vzdialenosti 130 km. Autobusová zastávka sa nachádza asi 500 m od hotela.  
Vybavenie izieb
Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), klimatizáciu, telefón, minibar, kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.   
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená asi 500 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži (za poplatok) a pri bazéne bez poplatku.  
Strava
V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, lobby bar, pool bar, snack bar.
Pre deti
Bez poplatku je mini klub (4-12 rokov), animácie, detský bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka.    
Šport a zábava
K dispozícii sú denné a večerné animácie, športové aktivity s animátormi, 1x do týždňa živá hudba a 3x do týždňa pripravené večerné show.
Wellness
K dispozícii  je turecký kúpeľ bez poplatku. Služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.   
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Vo vybraných hodinách sa podáva gozleme, koláčiky a turecká pizza. Turecká káva, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.    
Web
Pre viac informácií: http://www.clubbigblue.com/

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK