Bahia Del Sol

Bahia Del Sol, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Santa Ponsa, 1.5.2018, Polpenzia
Bahia Del Sol
Termín:
1.5.2018 – 12.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60061137
677 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Bahia Del Sol Hotel
Poloha

Bahia del Sol Hotel sa nachádza v idylickom letovisku Santa Ponsa, na južnom pobreží ostrovného raja Mallorca. Pláž a promenáda sú vzdialené cca 250 m. Veľmi pekný komplex rád uvíta najmä rodiny a páry. Ponúka panoramatický výhľad na more.

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 30 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Hotel ponúka 210 izieb. Všetky izby sú vybavené: kúpeľňa, fén, telefón, rádio, SAT TV, klimatizácia, mini-bar, trezor. Rodiny sú vítané v priľahlej budove annexe building "Chicco", ktorá má špeciálne vybavenie pre rodiny.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, výťah, úschovňa batožín, bezplatné wifi v oblasti baru, práčovňa, prenájom bicyklov, klubová miestnosť/knižnica, predaj novín, prenájom áut, vonkajší bazén s oddeleným bazénom pre deti, uteráky na prenájom, terasa, záhrada, hry pre deti, Amethysten sauna a vírivka, telocvičňa, masáže.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.

Raňajky; Obed; Večera, Reštaurácia, Denne: 07:30 - 10:30, 13:00 - 14:30, 18:30 - 21:30.

Občerstvenie, Denne: 11:30 - 13:00, 17:30 - 18:30.

Prestávka na kávu, Bar (Bar Salon), Denne: 14:30 - 17:30.

Nápoje:

Bar (Bar Salon), Denne: 10:00 - 23:30. 

K dispozícii okrem reštaurácie je aj lounge bar oddychová terasa a zábavný program, ktorý zahŕňa večernú šou a hudbu. 

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK