Athena

Athena, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Agios Georgios sever, 18.6.2018, Polpenzia
Athena
LM
Termín:
18.6.2018 – 25.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61115733
od 462,06 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Athena
Stredisko
Agios Georgios - malé a pokojné letovisko na severozápade ostrova Korfu s nádhernou, viac než 2 km dlhou piesočnatou plážou je vhodné pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku a spoznávanie ostrova. V Agios Georgios sú počas celého leta otvorené obchody, reštaurácie, tavern a fast foody. Motorovým člnom odporúčame zájsť do blízkych vyhľadávaných stredísk Paleokastritsa a Arillas. Krásnou prechádzkou sa dostanete na mys Afionas, odkiaľ je nádherný výhľad na celú zátoku.
Poloha
iba 20 m od jednej z najkrajších piesočnatých pláží v krásnej zátoke. Od pláže ho oddeľuje iba malá prístupová komunikácia. Hotel je vzdialený iba 33 km od letiska v Kerkyre. Stredisko sa nachádza na severozápade ostrova.

Popis
príjemný, rodinný hotel s domácou atmosférou je stálica v našej ponuke a skladá sa z hlavnej budovy a vedľajšej ubytovacej časti v rámci jedného areálu.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala v hlavnej budove, recepcia, trezor na recepcii, reštaurácia s nádherným výhľadom na záliv, nový bazén pre dospelých, detský bazén, záhrada za hotelom.

Ubytovanie
Typy izieb:
• útulné, priestranné štandardné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky. Dieťa do 4 rokov je možné ubytovať bez lôžka.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, chladnička, balkón. Balkónové dvere majú ochrannú posuvnú sieťku proti hmyzu, čo oceníte najmä pri vetraní a večernom posedení na balkóne, detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie
polpenzia – kontinentálne raňajky sú podávané formou bufetu (káva alebo čaj, džús, pečivo, maslo, džem, syr, údenina alebo vajíčko). Večere sú servírované, bohaté, kvalitné a pozostávajú zo 4 chodov (zeleninový šalát, predjedlo, hlavný chod, ovocie alebo dezert). Večere pripravujú priamo domáci majitelia vo svojej reštaurácii z čerstvých surovín často vypestovaných vo vlastnej záhradke! V cene nie sú zahrnuté nápoje k večeri.

Pláž
piesočnatá pláž bola ocenená modrou vlajkou pre svoju krásu a čistotu, je v nádhernom zelenom zálive a má pozvoľný vstup do mora. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela je zadarmo.

Šport a zábava
vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne, požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny. Autobusová zastávka je priamo pred hotelom, a tak sa ľahko dopravíte napríklad do hlavného mesta Kerkyra či do iných prímorských centier. V letovisku sú reštaurácie a niekoľko barov (nočných klubov s hudbou do neskorých nočných hodín).
Názor CK
kvalitu ubytovania a stravy (polpenzia), pričom si môžu vychutnávať bezprostrednú blízkosť Iónskeho mora a krásnej piesočnatej pláže. I keď hotel neponúka all inclusive, klienti ocenia skutočnosť, že v každej izbe sú chladničky, kde si môžu uskladňovať nápoje, ovocie a doplnkovú stravu, ktorú si za prijateľné ceny nakúpia v neďalekých obchodíkoch.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel je vhodný pre tých dovolenkárov, ktorí vyhľadávajú viac súkromia a pokoja tak v hoteli ako aj na pláži. A takým, ktorí ocenia príjemnú rodinnú atmosféru, ktorú navodia majitelia hotela, ktorí kvalitu služieb priamo zabezpečujú a garantujú. Viac než príjemným prekvapením bude kvalitná a zdravá stredomorská kuchyňa a bohaté porcie jedál na večere uspokoja aj väčších jedákov a sú veľmi pozitívne oceňované našimi klientmi z predošlých sezón.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: **
Internetová adresa
www.athina‑hotel‑corfu.com
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s polpenziou,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  189,00 € osoba nad 2 roky 
    45,00 € die ťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 20,00 € / osoba nad 2 roky (platné od 18.05.2018)
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK